Spirulina - suplement diety - KARTON (20 SZT.) Zobacz większe

Spirulina - suplement diety - KARTON (20 SZT.)

Nowy

Spirulina- suplement diety w postaci proszku, zawierający w swoim skłądzie tylko Spirulinę platensis.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Spirulina jest źródłem witamin: A, B1, B2, B6, B12, E a także minerałów: wapnia, magnezu, fosforu, żelaza, selenu, które są niezbędne so utrzymania prawidłowej homeostazy ( prawidłowego funkcjonowania organizmu). Spirulina jest również źródłem pełnowartościowego roślinnego białka. Spirulina znacznie wspomaga usuwanie z organizmu toksyn i metali ciężkich. Produkt polecany dla osób aktywnych fizycznie, starszych, wegetarian pragnących wzbogacić swoją dietę o cenne źródło składników odżywczych.

Sugerowana porcja dzienna - 1 łyżeczka ( 3 gramy)

PROPOZYCJA PODANIA: 3 gramy (1 łyżecza) produktu rozpuścić w 200 ml wody, soku lub jogurtu. Pić natychmiast po przygotowaniu.

PRZECIWSKAZANIA: Nie należy spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy przekraczać porcji preparatu zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące, produkt nie jest wskazany do podawania dzieciom bez konsultacji z lekarzem specjalistą. W przypadku przyjmowania leków bądź dolegliwości, przed zastosowaniem należy skonsultowac się z lekarzem.

PRZECHOWYWANIE: Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu i w suchym chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed nasłonecznieniem i wilgocią. .

 

Produkt nie zawiera wypełniaczy.

Skałdniki produktu: 100 % Spirulina platensis.

 

Masa netto: 20 g

 

 

PRODUCENT:

MAG Polska Sp. z o. o. 

ul. Lubelska 65

26-600 Radom

tel: 48 385 83 50

www.magpolska.com.pl

Produkty powiązane