REGULAMIN SKLEPU:

 

  1.       Postanowienia ogólne.

1.1. Sklep internetowy działający pod adresem www.zamowienia.magpolska.com.pl prowadzony przez firmę MAG Polska Sp. z o. o. w Radomiu, 26-600 przy ul. Lubelskiej 65, identyfikującą się numerem NIP: 783-171-20-14 oraz REGON: 302702725.

Nr telefonu: 536 822 832/ 48 385-83-50

e-mail: biuro@magpolska.com.pl

1.2. Niniejszy regulamin określa zasady realizacji usług w sklepie internetowym

www.zamowienia.magpolska.com.pl.

1.3.Sklep oferuje zakupy internetowe oraz ich wysyłkę.

1.4. Zamówienia mogą składać wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające zdolność do czynności prawnych.

1.5. Sklep prowadzi sprzedaż wyłącznie hurtową, nie obsługuje klientów detalicznych. 

  1.       Zasady korzystania ze sklepu internetowego.

2.1. Zakłada się, że Klient sklepu zapoznał się z treścią regulaminu przed złożeniem zamówienia.

2.2. Zamówienie jest realizowane wtedy, gdy formularz został prawidłowo wypełniony oraz wybrano sposób zapłaty i dostawy towaru.

2.3.   Po złożeniu zamówienia Użytkownik otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia w formie elektronicznej lub telefonicznie.

2.4.W przypadku płatności za pobraniem Sklep MAG Polska zastrzega sobie w razie wątpliwości, prawo do weryfikacji zamówienia telefonicznie lub pocztą elektroniczną. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

2.5. W sytuacji, gdy ze względu na brak któregoś z zamówionych towarów, skompletowanie całego zamówienia okaże się niemożliwe w ustalonym terminie, Klient zostanie telefonicznie lub mailowo powiadomiony o planowanym doręczeniu przesyłki w późniejszym terminie lub w terminie normalnym, jednak z niekompletną jego realizacją oraz o możliwości jego całkowitego anulowania.  W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o częściowej realizacji zamówienia pozostała część kwoty (w przypadku przedpłaty) zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto przez niego wskazane. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o rezygnacji z zamówienia cała kwota zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto z, którego dotarły pieniądze lub inne konto przez niego wskazane.

2.6. Klient sugeruje się opisem produktu, nie zaś wyłącznie jego zdjęciem.

2.7. Zamówiony towar jest wysyłany do Zamawiającego w terminie 1 - 7 dni roboczych od złożenia zamówienia (w przypadku płatności za popraniem) lub zaksięgowania wpłaty (w przypadku przedpłaty na konto).

2.8. Sklep nie ponosi odpowiedzialności finansowej za nieudane zakupy klientów. Prosimy więc o przemyślane zakupy.

  1.       Ceny produktów.

3.1. Ceny, które podane są na stronie sklepu internetowego MAG Polska, wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.  Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki.

3.2.Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania towarów z oferty oraz zmiany cen bez podania przyczyny i bez uprzedzenia. W przypadku zmiany cen podanych na stronie sklepu obowiązują ceny w momencie składania zamówienia.

3.3. O promocjach i wyprzedażach w sklepie internetowym decyduje zespół magpolska.com.pl.

3.4. Ceny widoczne są tylko po zalogowaniu. 

  1.       Realizacja dostaw.

4.1. Dostawa towaru następuje za pośrednictwem:

- Poczty Polskiej przesyłka kurierska48 (przesyłka biznesowa) – deklarowany termin doręczenia wynosi 1 – 2 dni robocze.

4.2. Wysyłka, oferowana przez sklep wyłącznie na terytorium Polski.

4.3. Możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu dokładnego terminu w biurze sklepu w Radomiu ul. Lubelska 65.

4.4. Wszystkie zamówienia są realizowane w terminie od 1- 7 dni roboczych. Do czasu otrzymania przesyłki należy doliczyć czas dostawy.

4.5.  Koszty opakowania i dostawy: zależne od formy płatności, sposoby odbioru zamówienia.

4.6. Cennik za przesyłki:

SPOSÓB ODBIORU ZAMÓWIENIA

FORMA PŁATNOŚCI

CENA

Poczta Polska

Przesyłka biznesowa

priorytetowa

 

Przedpłata

11,00 zł

Poczta Polska

Przesyłka biznesowa

priorytetowa

Pobranie

19,00 zł

Poczta Polska

Przesyłka biznesowa

priorytetowa

Zamówienie powyżej 500 zł

GRATIS

Odbiór osobisty

Gotówka

0,00 zł

 

  1.       Formy płatności.

5.1. Na terenie RP za zakupy w naszym sklepie zamówienia.magpolska.com.pl Zamawiający może zapłacić w następujący sposób:

- przelew bankowy- Płatność przelewem bankowym należy realizować w przeciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia. Niedokonanie płatności w określnym terminie może doprowadzić do anulowania zamówienia. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na rachunku.

MAG Polska Sp. z o. o. 26-600 Radom, ul. Lubelska 65

Bank Pekao S.A 17 1240 5703 1111 0010 5807 4108

- płatność za pobraniem

-gotówka przy odbiorze osobistym

  1.       Reklamacje i zwroty.

6.1.Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Zamawiający może od umowy odstąpić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu. W takim przypadku Sklep zwraca pieniądze Zamawiającemu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przypadku, gdy towar nie został jeszcze wysłany do Zamawiającego (oświadczenie może być telefoniczne, listowe lub poprzez e-mail) lub w przypadku, gdy towar został wysłany do Zamawiającego 14 dni od dnia dostarczenia towaru do Sprzedającego. Koszty dostawy przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi. W przypadku gdy dostarczony towar jest wadliwy wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zareklamowanego produktu. W przypadku uznania reklamacji sklep pokrywa koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego produktu. Zarówno reklamacje jak i zwroty będą rozpatrywane pod warunkiem załączenia do przesyłki dowodu zakupu (paragon, faktura proforma lub faktura VAT). Sklep nie odbiera przesyłek za pobraniem.

6.2.Wszystkie paczki wysyłane ze sklepu zamówienia.magpolska.com.pl są ubezpieczone, w przypadku widocznych uszkodzeń paczki prosimy odmówić odbioru paczki i wówczas w obecności kuriera lub przedstawiciela Poczty spisać protokół szkody, będący podstawą reklamacji.

  1.       Polityka prywatności.

Dane osobowe umieszczone są w zabezpieczonej bazie danych sklepu, która jest chroniona przed dostępem osób trzecich. Przetwarzanie danych osobowych zawartych w bazie jest wykonywane tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia oraz dla celów marketingowych sklepu w celu podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Przechowywanie danych osobowych jest realizowane zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Nasi klienci mają prawo do wglądu oraz przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do wystąpienia o ich usunięcie.

  1.       Bezpieczeństwo transakcji.

Sklep nie ma dostępu do numerów kart kredytowych ani haseł dostępu do kont bankowych swoich klientów.

  1.       Postanowienie końcowe.

W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.